Ogłoszenia 14.04.2024

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00, spotkanie organizacyjne dotyczące parafialnej pielgrzymki do Warszawy, która odbędzie się w terminie 23-27.06.2024 r. Proszę o obecność.
  1. Podziękowania za dzisiejsze ofiary na potrzeby remontowe naszej parafii.
  1. Jutro w ramach „Mostu Modlitewnego” w naszej parafii będziemy łączyć się w modlitwie za Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie, prosząc o potrzebne łaski dla moderatorów, kleryków oraz wypraszając nowego powołania do służby w kościele.
  1. Zgodnie z tradycją 1 maja odbędzie się Parafialny Rajd Rowerowy. Trasa Przysiersk – Pruszcz (przez Różanną, Bagniewo, Bagniewko) – Przysiersk (przez Gołuszyce, Korytowo, Polskie Łąki, Bukowiec). Trasa wynosi 33 km. Wyjazd o godz. 9.00 sprzed kościoła. Już dziś serdecznie zapraszam.
  1. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się 5 maja, tydzień później, 12 maja zapraszam na odpust ku czci św. Izydora do Terespola Pomorskiego.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr.: „Pielgrzyma”.
  1. Odeszli do wieczności:

- śp. Cecylia Olasiewicz z Terespola, pogrzeb odbył się w piątek. Wieczny odpoczynek…

1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.