Ogłoszenia 23.06.2024

1. Dzisiaj o godz. 13.00 wyjazd na pielgrzymkę parafialną do Warszawy.
  1. Trwają remonty w naszej parafii. Na czas remontu schodów wiodących do ul. Ks. Wedrowskiego nie będzie możliwości przejścia. Proszę o wyrozumiałość
    i korzystanie z wejścia na teren kościoła od strony plebanii lub kostnicy. Na czas remontu będzie wyłączona część pasa drogi ul. Ks. Wedrowskiego. Proszę o ostrożność podczas przejazdu.
  1. W czwartek będziemy przeżywać uroczystość głównej patronki naszej diecezji, Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. Odczytujemy dzisiaj apel Biskupa Peplińskiego w sprawie pielgrzymek parafialnych do kościołów mających tytuł Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. Dla naszego dekanatu pielgrzymka wyruszy 27 czerwca o godz. 17.00 z parafii Nowe do parafii Lalkowy. Wszelkie informacje na fb parafii Nowe. Zachęcam do udziału.
  1. W sobotę będziemy przeżywać uroczystość św. Apostołów, Piotra i Pawła.
  1. Rozpoczęcie kolonii parafialnych w Krynicy Morskiej w poniedziałek, 1 lipca, o godz. 8.00 Msza św. w kościele i wyjazd.
  1. Pożegnaliśmy w minionym tygodniu śp. Janinię Przybysz. Wieczny odpoczynek…
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.