Ogłoszenia 09.06.2024

1. Podziękowania za kolektę na potrzeby remontowe naszej parafii.
    W poniedziałek, 3 czerwca, otrzymaliśmy promesę Banku Gospodarstwa Krajowego. W piątek, 7 czerwca, zostały podpisane umowy z wykonawcami na prace remontowe. W najbliższym tygodniu rozpocznie się demontaż ambony. Natomiast ok. 20 czerwca rozpoczną się prace przy schodach wiodących do ul. Ks. Wedrowskiego. Na czas remontu tychże schodów nie będzie możliwości przejścia. Teren schodów będzie odgrodzony. W II etapie nastąpi remont schodów kościoła. Zgodnie z umowami prace mają zakończyć się w listopadzie. Na bieżąco będę informował o postępie prac. Koszt wszystkich prac ma wynieść 480.950,00 zł.
  1. W czwartek, 13 maja, na godz. 20.00 zapraszam na nabożeństwo fatimskie i procesję wokół kościoła. Proszę przynieść świecę.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr.: „Pielgrzyma”.
  1. Za dwa tygodnie w niedzielę, 23 czerwca, o godz. 13.00 wyjazd na pielgrzymkę parafialną do Warszawy. Autobus będzie podstawiony o godz. 12.30.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.