Ogłoszenia 07.07.2024

1. Podziękowania za dzieci, młodzieży oraz opiekunów za wspólne kolonie parafialne w Krynicy Morskiej.
  1. Trwają remonty w naszej parafii. Na czas remontu schodów wiodących do ul. Ks. Wedrowskiego nie będzie możliwości przejścia. Proszę o wyrozumiałość
    i korzystanie z wejścia na teren kościoła od strony plebanii lub kostnicy. Na czas remontu będzie wyłączona część pasa drogi ul. Ks. Wedrowskiego. Proszę o ostrożność podczas przejazdu.
  1. 13 lipca, w sobotę, na godz. 20.00 serdecznie zapraszam na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją wokół kościoła.
  1. Za tydzień kolekta na remonty w naszej parafii.
  1. Zgodnie z tradycją 31 lipca ok. godz. 13.15 przez naszą parafię przejdą pielgrzymi z Gdańska. Proszę o przygotowanie poczęstunku dla pątników przy Świetlicy Wiejskiej w Plewnie. Bóg zapłać za pomoc i ugoszczenie pielgrzymów.
  1. Pragnę już dzisiaj zaprosić na odpust parafialny ku czci św. Wawrzyńca, który odbędzie się w niedzielę, 11 sierpnia. Za tydzień podam szczegóły.
  1. Zachęcam do nabycia nowego nr.: „Pielgrzyma”.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.