Ogłoszenia 02.06.2024

1. Przeżywamy dziś w Polsce Dzień Dziękczynienia. Po Mszy św. zbiórka do puszek na kościół Opatrzności Bożej w Warszawie.
  1. W piątek będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Do piątku włącznie o godz. 17.00 Msza św. z procesją eucharystyczną w ramach Oktawy Bożego Ciała. Serdecznie zapraszam do udziału.
  1. W I piątek miesiąca od godz. 8.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną. Od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź św. o 17.00 Msza św. z procesją eucharystyczną. O godz. 18.30 zapraszam do plebanii na kolejną katechezę dla dorosłych.
  1. Za tydzień kolekta na potrzeby remontowe naszej parafii. W wyniku zapytań ofertowych w dniu 25 maja zakończył się proces wyłaniania wykonawców na planowane prace. W najbliższym tygodniu ma nastąpić potwierdzenie promesy i podpisanie umowy z wykonawcami. Od połowy czerwca planowane jest rozpoczęcie prac remontowych. Dotyczy to zarówno konserwacji ambony oraz remontu schodów.
  1. Wszystkim Parafianom życzę Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.